22.03.2013 року

04.06.13

Як повідомляє сільський голова  В.В.Неборецький,гарно налагоджений збір молока у Богданівці. Та й ціна, хоч і не така, як хотілось би молокоздавачам, все ж вища, ніж в інших населених пунктах - 2 грн. 30 коп. за літр. Причому, це ціна базисна, а ще трохи так званих бонусів “набігає” за жирність, інші гарні показники. Так що це стимулює здавачів, а їх 86, здавати молоко якісне. Регулярно збір молока прямо від дворів жителів Богданівки та Ульянівки здійснює приватний підприємець І.І Клоченко. І це дуже зручно. Розраховується з людьми завжди вчасно, без затримки.

Активну участь у виконанні соціальних угод бере ТОВ “Богданівське”, яке допомагало в газифікації села, у відновленні роботи дитсадка. А нещодавно товариство зробило  новий паркан по центральній вулиці села. Ми дуже вдячні їм за всебічну підтримку і допомогу.

Тепер, коли маємо гарний паркан, ще гостріше постало питання руху великовантажного автотранспорту по центральній вулиці, який руйнує дорогу, забруднює паркани людям, заважає вільно ходити дорогою. Цю проблему жителі села активно обговорювали на сході громадян 14 березня.

Перебуває на постійному контролі і потребує першочергового вирішення питання ремонту другої половини дитсадка. Сьогодні його відвідують 30 дітей, бажаючих є більше, але нема де всіх розмістити.

Завтра, 23 березня, своє 90-річчя зустрічатиме наш односельчанин, учасник бойових дій, інвалід Великої Вітчизняної війни Сергій Григорович Антонюк. Тож гарно привітаємо його з цією датою, завітаємо у гості і вручимо від сільської ради подарунок.