17.04.2013 року

05.06.13

Як інформує Богданівський сільський голова В.Неборецький,на території громади триває активне впорядкування території. Працівники культури і колектив місцевої школи прибирають прилеглі території, проріджують дерева в парку. Працівники сільської ради висадили  300 грабових дерев на сміттєзвалищі. Всім виробничим підрозділам і працівникам соціальної сфери доведені території, які їм належить впорядкувати.

В Ульянівці силами СТОВ “Ульянівське” обваловано  сміттєзвалище та ліквідовано два стихійних. Пізніше   там будуть висаджені дерева.

Подано проект на обласний конкурс розвитку територіальних громад  на тему “Сільським дітям - сучасний дошкільний заклад” по ремонту другої половини дитсадка. За кошти сільської ради виготовляється проектно-кошторисна документація.

З початку року в нашій громаді народилось 3 дітей, померло -11 громадян.